ogłasza na ferie zimowe akcję 4Z!

Zbliżają się ferie zimowe
Zajrzyj do biblioteki
Zabierz książkę na ferie
Zacznij czytać i cieszyć się książką

Nowości książkowe w bibliotece

1. Kolejne, wyczekiwane przez Was, tomy powieści Rebecci Donovan „Powód by oddychać”: t. 2 „Oddychając z trudem”, t. 3 „”Biorąc oddech” oraz nowa pozycja „Co, jeśli…”.
2. Książki ulubionego przez dziewczyny Johna Greena, autora powieści „Gwiazd naszych wina”: „Papierowe miasta”, „Szukając Alaski”.
3. Ostatnia część bestsellerowego cyklu Anny Onichimowskiej: „Demony na smyczy”. Bohaterowie książek "Hera, moja miłość" i "Lot Komety" stają przed nowymi wyzwaniami. Kometa i Jacek studiują i uczą się trudnej sztuki bycia razem... A także tej samej autorki „Trzecie oko” i „Zupa z gwoździa”.
4. Kontynuacja „Jeżycjady” Małgorzaty Musierowicz: t. 19 „McDusia”, t. 20 „Wnuczka do orzechów”, t. 21 „Feblik”.
5. Powieści fantasy: t. 1-3 „Kroniki rodu Kane” Riordana Ricka.
6. Kryminały: Katarzyny Bondy – „Pochłaniacz”, Okularnik”, „Tylko martwi nie kłamią”, „Florystka”; Zygmunta Miłoszewskiego, autora „Domofonu” i „Bezcennego”: „Uwikłanie”, „Ziarno prawdy”, „Gniew”.
7. „Niewzruszenie” Ewy Nowak, popularnej autorki dla młodzieży, opisującej aktualne problemy, radości i tematy z Waszego życia tu i teraz.
8. „Ostatnia piosenka” Nicholasa Sparksa - wzruszająca historia pary nastolatków, która na długo pozostaje w naszej pamięci.

Zapraszamy:-)

p. Anna Kulińska