BURZA MÓZGÓW 2016

Dnia 8 kwietnia, jak co roku w naszej szkole, odbył się konkurs matematyczny "Burza Mózgów". Udział w nim wzięli uczniowie klas szóstych szkół podstawowych z Inowrocławia i powiatu inowrocławskiego.
Przybyłych uczniów i ich opiekunów powitała Pani Dyrektor Małgorzata Zagozda-Kmiecik. Po części oficjalnej uczniowie przystąpili do rozwiązywania zadań.
Konkurs składał się z dwóch części: indywidualnej i grupowej. Wiele emocji dostarczyła uczestnikom konkurencja grupowa, w której uczniowie poza wiedzą i umiejętnościami matematycznymi musieli wykazać się sprawną współpracą i dobrą organizacją.
Uroczyste wręczenie nagród laureatom i zwycięskim szkołom odbędzie się w późniejszym terminie, o którym szkoły zostaną poinformowane.

Organizatorami konkursu były nauczycielki: Krystyna Ładoń, Małgorzata Pierańska i Anna Marceniuk-Stoffels.

kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij
kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij

Tekst, zdjęcia: p. Anna Marceniuk-Stoffels