DRZWI OTWARTE 2016

25 kwietnia 2016 roku odbyły się w naszej szkole „drzwi otwarte”, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczniów klas szóstych i ich rodziców.
Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:00, w sali gimnastycznej, gdzie gości powitał pan dyrektor Paweł Błaszak, a następnie zapoznał ich z ofertą szkoły. Przedstawił też atuty naszego gimnazjum, jakim są niewątpliwie profesjonalna kadra pedagogiczna, ciekawe zajęcia pozalekcyjne, projekty edukacyjne, modernizowana i przebudowywana baza dydaktyczna i sportowa, wycieczki, opieka pedagoga i psychologa, zajęcia wyrównawcze, bezpieczeństwo i przyjazna atmosfera.

W tym dniu na naszych gości czekało sporo atrakcji. Zgodnie z programem odbyły się liczne pokazy fizyczne, biologiczne, chemiczne, prezentacje osiągnięć uczniów, konkursy, zabawy, degustacje przygotowanych specjałów, rozgrywki sportowe. Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.

Tekst, zdjęcia: p. Joanna Grębocka