Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu - Witamy!

Dzień Kobiet w naszej szkole

8 marca, z okazji Dnia Kobiet, Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole kilka konkursów.

1. Konkurs na najlepszy warkocz.
W tym konkursie I miejsce zdobyły: Aleksandra Augustin i Zofia Cilska z kl. 2e, II miejsce - Karolina Kowalska i Dagmara Twardygrosz z kl. 1c, natomiast III miejsce - Martyna Mikołajczyk i Karina Górna z klasy 3d.

2. Konkurs na najsypatyczniejszą dziewczynę, którą została Martyna Mikołajczyk z kl. 3d.

3. Konkurs wiedzy o sławnych kobietach.
Tutaj największą wiedzą wykazał się Michał Lewandowski, laureat I miejsca, II miejsce zdobył Hubert Kański z kl. 2a, III miejsce - Mikołaj Kurek z kl. 2e.

kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij

Zdjęcia: p. Mirosława Huseva, Edyta Woźniak, kl. 3f