Spotkanie z rówieśnikami
z Instituto de Edukation Secundaria les Bisbe Sivilla

No i stało się. Po długich poszukiwaniach udało nam się znaleźć jeszcze w tamtym roku szkołę w Hiszpanii zainteresowaną współpracą z nami. Dzięki dużej pomocy pani Katarzyny Sutkowskiej uczniowie klasy II b nawiązali kontakt z rówieśnikami z Instituto de Edukation Secundaria les Bisbe Sivilla. Rozpoczęło się mailowanie, a zakończyło spotkanie i rozmowami już na żywo.
30 maja mieliśmy okazję zobaczyć szkołę, poznać koordynatora wymian międzynarodowych ze strony szkoły no i spotkać się z naszym opiekunem panem Joan Carles Garay, który bardzo chce nas odwiedzić ze swoimi uczniami /my także/. Pan Joan otrzymał od nas prezent związany z naszym miastem czyli sól. Nasze spotkanie zakończyliśmy na plaży wspólnymi zabawami na piasku.

Tekst, zdjęcia: p. Mariusz Gawarecki

kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij