Dzień Języków już za nami

W poniedziałek, 25 kwietnia, nauczyciele wraz z uczniami zorganizowali Dzień Języków Obcych pod nazwą: „W 12 miesięcy dookoła Europy”. W tym roku zaproponowaliśmy stoiska tematyczne związane z tradycjami i historią takich krajów jak: Wielka Brytania, Francja, Niemcy i Hiszpania. Każde stoisko obsługiwane było przez uczniów, którzy prezentowali szczegółowo wystawione eksponaty. Można było popróbować potraw regionalnych, a także uczestniczyć w konkursach tematycznych, np. quizie dotyczącym wiedzy o Francji, wyścigu z naleśnikami na patelniach, a także można było zrobić sobie zdjęcie na „ŚCIANCE”.

Na podstawie informacji uzyskanych podczas zwiedzania stoisk, uczestnicy mogli sprawdzić swoją wiedzę w quizie, przygotowanym przez uczniów realizujących projekt o nazwie „ Dzień Języków”, który odbył się w pracowni informatycznej. Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce – Kamil Wojciechowski
II miejsce –Tomasz Kajning
III miejsce – Kacper Nawrocki

Zapraszamy do obejrzenia sesji zdjęciowej.

Tekst: p. Katarzyna Juszczak, zdjęcia: p. Mirosława Huseva

kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij