ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

24 czerwca 2016 roku odbyło się w naszym gimnazjum zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji w sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia pożegnania wyróżnionych uczniów klas trzecich, podczas której wręczone zostały nagrody uczniom z najwyższą średnią, zaangażowanym w życie szkoły oraz laureatom konkursów.

Podczas tej uroczystości pożegnaliśmy również cieszącą się dużym uznaniem i szacunkiem wśród uczniów, rodziców oraz kadry pedagogicznej, odchodzącą na emeryturę nauczycielkę biologii, panią Renatę Pius.

Uroczystość uświetnili goście, m.in. pan Ryszard Brejza - Prezydent Miasta Inowrocławia, przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Stępień, ks. dr hab. Aleksander Sobczak - proboszcz parafii p.w. Św. Ducha.
Po oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez młodzież naszego gimnazjum.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Tekst, zdjęcia: p. Joanna Grębocka