LAUREACI POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Dnia 14 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Inowrocławiu odbył się wernisaż prac laureatów VII Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Malownicze Krajobrazy Powiatu Inowrocławskiego” pod patronatem Starosty Inowrocławskiego Tadeusza Majewskiego. Słowo wstępne pod adresem laureatów i ich opiekunów wygłosił pan Starosta oceniając wysoki poziom fotografii i trafne oddanie walorów krajobrazu. Jury konkursu oceniło 185 prac wykonanych przez gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Na liście nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się również nasi uczniowie. W kategorii – SZKOŁY GIMNAZJALNE miejsce III zdobył Krzysztof Paczkowski z kl. III b, a wyróżnienie otrzymała Aleksandra Grzeszak z kl. III b przygotowywani przez p. Sławomira Pierańskiego oraz Justyna Stypczyńska z kl. III a również otrzymała wyróżnienie, a przygotowała ją p. Joanna Grębocka. Gratulujemy!

Tekst i zdjęcia: p. Sławomir Pierański

kliknij kliknij kliknij kliknij