Turniej piłki nożnej grup mundurowych rozegrany

W sobotnie przedpołudnie 19.03.2016 odbyło się szkolenie topograficzne przygotowujące naszych uczniów do biegów terenowych. Przy tej okazji poprawialiśmy kondycję grając w turnieju piłki nożnej drużyn mieszanych o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu.

Skład zespołów: "Przekwasy" Martyna Lajblich, Dominik Marnocha, Arkadiusz Wiśniewski, Marcin Przekwas, Oliwier Ciszek. "Bartki" Julia Jesionowska, Kacper Klimek, Bartek Sibilski, Jakub Wróblewski, Tomasz Szarzyński. "Justy" Julia Krzemińska, Natalia Tomaszewska, Wojciech Kurtysiak, Paweł Haśkiewicz, Kacper Brzeziński.

Po kilku godzinach rozgrywek najlepszą okazała się drużyna "Justy". Wszyscy przeszli szkolenie i liczymy na udane starty w 1 rundzie XXIII Mistrzostw Pomorza i Kujaw w Biegu na Orientację, który zorganizuje 2. Pułk Inżynieryjny.

Tekst, zdjęcia: p. Adam Kmieć

kliknij kliknij kliknij