Nie samą nauką żyje uczeń

W miniony poniedziałek my, czyli uczniowie klas II f i III b, opuściliśmy mury szkolne i wybraliśmy się rowerami na majówkę do Balczewa. Pogoda dopisała, humory również. I choć słońce świeciło niemiłosiernie, wiał wiatr, to po 50 minutach jazdy widać było cel eskapady - stadnina Morgan otworzyła przed nami swoje podwoje. Zmęczenie natychmiast nas opuściło . Gra w piłkę nożną, siatkówkę, biesiadowanie na polanie, pogaduchy, spacery po lesie czy odwiedziny w stadninie, to zajęcia, którymi oddawaliśmy się ochoczo. W planach mieliśmy jeszcze podchody, ale nadciągające złowieszcze chmury zmusiły nas do szybszego powrotu. Przyjemnie było w taki sposób naładować akumulatory przed ostatnimi dniami nauki.

Dziękujemy organizatorom tego rajdu, p. E. Halak, p. A. Grablewskiemu i p. J. Matuszakowi.

Zdjęcia: p. Edyta Halak

kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij