INTEGRACJA I RYWALIZACJA

W sobotę, 12 września 2015 roku, odbył się wyjazd integracyjny połączony z zawodami wędkarskimi na stawach rybnych w Tucznie. W wyjeździe i rywalizacji wzięli udział uczniowie klasy mundurowej I D oraz uczniowie klasy II B i II C. Pogoda nam dopisała, humory również. Nie wszystkim udało się złowić ryby, ale większość mogła się poszczycić zdobyczą. Tym razem bezkonkurencyjny był Wiktor Kotrysiak z klasy II B. Na drugim miejscu uplasował się jego kolega klasowy- Wiktor Kazubowski, a zaszczytne trzecie miejsce przypadło Piotrowi Rezlerowi z II C. Wśród uczniów „mundurówki”, którzy pierwszy raz brali udział w zawodach, najlepszy okazał się Kacper Klimek, a kolejne miejsce zajął Kamil Franków. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za mile spędzony czas!

Adam Kmieć, Mariusz Gawarecki i Anna Michałowska

kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij kliknij