Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Drużyn Mieszanych w Gimnazjum nr 3

Pani Małgorzata Bojarska – Kańciak zorganizowała rozgrywki piłki siatkowej dla klas I, II i III. Z każdego rocznika zgłosiło się kilka klas. W organizacji pomogli uczniowie z klas II w ramach projektu edukacyjnego.

Mistrzostwa szkoły w Piłce Siatkowej dla klas I odbyły się 12.12.2015 roku.
W meczach udział wzięły następujące klasy: IA, ID, IE i IF. Zobacz skład

Poza zasięgiem innych klas była drużyna z klasy IE, natomiast pozostałe trzy drużyny zdobyły jednakową ilość punktów za poszczególne mecze.
O kolejności zdecydowały małe punkty: IE zdobyła 116 pkt., ID 104 pkt., IF 99 pkt., IA 91 pkt.

Dnia 09.01.2016 roku odbyły się rozgrywki dla klas II. W meczu udział wzięły klasy: IIB, IIE, IIG, IIH. Zobacz skład

Dnia 05.03.2016 roku odbyły się rozgrywki dla klas III. W meczu udział wzięły klasa: IIIA, IIIB, IIIC, IIIE Zobacz skład

Rywalizacja była bardzo zacięta, każda z drużyn starała się zagrać jak najlepiej. Po zakończeniu rozgrywek wręczone zostały puchary za I, II i III miejsce, dyplomy dla klas i dyplomy imienne dla wszystkich uczestników turnieju. Pan Dyrektor ufundował nagrody rzeczowe w postaci długopisów i smyczy do kluczy. Uczniowie dostali również jabłka ufundowane przez pana Marka Czarneckiego z firmy FRUITINO.

Tekst, zdjęcia: p. Małgorzata Bojarska - Kańciak.