Zawsze w czołówce

Kolejnym potwierdzeniem czołowego miejsca Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu wśród placówek oświatowych regionu, oprócz wysokiej lokaty w rankingu EWD, są otrzymane w tym roku przez nauczycieli z okazji DKEN nagrody.
Czworo z nich otrzymało wyróżnienie państwowe - Medal Srebrny za Długoletnia Służbę. Są to Małgorzata Bojarska-Kańciak - nauczyciel wychowania fizycznego, Małgorzata Welzandt - pedagog szkolny, Sławomir Pierański - nauczyciel informatyki i zajęć technicznych oraz Mariusz Gawarecki - nauczyciel geografii i edukacji dla bezpieczeństwa.

Medalem Komisji Edukacji Narodowej, najwyższym odznaczeniem oświatowym, wyróżnieni zostali: Edyta Halak - nauczyciel języka polskiego i Jacek Deskiewicz - nauczyciel fizyki, a także wicedyrektor szkoły.
Ponadto Jolanta Helak- nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie, otrzymała Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Natomiast nagrody Prezydenta Miasta otrzymali: Katarzyna Juszczak- nauczyciel języka angielskiego, Ewa Wierzchowska- nauczyciel geografii, Paweł Błaszak- nauczyciel wychowania fizycznego i równocześnie dyrektor szkoły.
Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Tekst: p. Edyta Halak